Küberpähkel 22. октября andres

KüberPähkel on koondnimi Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli(TelTech) Küberkriminalistika ja -julgeoleku keskuse
läbiviidavale uuringule ja testimisele põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele.

• KüberPähkel uuring 4.-9. klassile on avatud! Eestikeelne ankeet ja venekeelne ankeet on avatud kuni 8.11.2020. Osaleda võivad kõik - soovitavalt koolis, aga saab osaleda ka kodust, noortekeskusest jne.

• KüberPuuring (algajate talendivõistlus) 7.-12. klassile ja kutsekoolile toimub 1.10-8.11.2020. Eelvoor on nii eesti kui vene keeles. Osalevad koolid leiate Eesti kaardilt: kliki siia Lõppvõistlus toimub 8.12.2020. Samal päeval toimub ka KüberKonverents õpetajatele.

• KüberNööpnõela avatud testi-ankeedid huvilistele harjutamiseks, 1.-6. klassile: eesti keeles ja vene keeles